Warsztaty z plecenia wianków na wieczorze panieńskim

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć na czym polegają warsztaty z plecenia wianków, które prowadzę i dlaczego warto się na nie zdecydować akurat na wieczorze panieńskim.

Dlaczego warto zdecydować się na moje warsztaty?

Wieczór panieński to takie niepowtarzalne kobiece spotkanie, na którym warto zadbać o lepsze poznanie wszystkich uczestniczek i nie dopuścić do tego aby było sztywno lub nudno. Wiem, że Świadkowe często głowią nad taką atrakcją, która będzie pasować wszystkim zaproszonym bez względu na wiek czy stopień pokrewieństwa z Panną Młodą, nikogo nie skrępuje i nie zawstydzi, a zapewni dobrą integrację i zabawę. Takim doskonałym urozmaiceniem są właśnie warsztaty z plecenia wianków prowadzone przez florystykę.

foto: diamondphotography.pl

Moje dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że taka kobieca forma spędzenia wieczoru bardzo podoba się dziewczynom, jest twórcza, stwarza okazję do nauczenia się czegoś nowego, przełamuje lody, a obcowanie z kwiatami relaksuje i odpręża. Na wiankowe warsztaty warto zaprosić również profesjonalnego fotografa i zorganizować krótką sesję. Album ze zdjęciami z takiego wieczoru panieńskiego, który będzie piękną pamiątką dla Panny Młodej od jej przyjaciółek. Ale nawet bez udziału profesjonalnego fotografa, gwarantuję, że każda z Was będzie chciała się w niego pobawić wraz ze swoim smartfonem, bo widok tylu pięknych dziewczyn w wiankach na głowie jest wyjątkowy.

foto: diamondphotography.pl
Ta piękna sesja w zbożu powstała zupełnie przypadkiem, za płotem domu Świadkowej Oli wypatrzyłyśmy bardzo fotogeniczny kawałek pola 🙂

Jak wyglądają warsztaty z plecenia wianków, które prowadzę na wieczorze panieńskim?

Najważniejsze, że ta atrakcja ani ze strony Świadkowej ani uczestniczek nie wymaga żadnych przygotowań. Wystarczy, że ustalicie ze mną datę, miejsce i ilość osób. Warsztaty mogą zacząć się dowolnym momencie wieczoru, potrwają od około 1,5 do 2 godzin, w zależności od liczby uczestniczek i tempa Waszej pracy. Warsztaty mogę zorganizować w dowolnym miejscu – w mieszkaniu, na plaży nad Wisłą czy w klubokawiarni (choć w tej ostatniej dobrze jest uprzejmie zapytać właściciela czy wyraża zgodę). Przydatny jest stół, ale równie dobrze możemy siedzieć w kręgu na podłodze czy na trawie. Aby wziąć udział w warsztatach nie potrzebne są żadne szczególne umiejętności, ponieważ uczę Was najprostszej techniki plecenia i zawsze pomagam. Na miejsce przywożę kwiaty oraz wszystkie potrzebne narzędzia i materiały takie jak druciki, sekatory i piękne wstążki do dekoracji. Jeśli wieczór panieński odbywa się w jakimś konkretnym stylu, to również mogę nawiązać do niego wybranymi kwiatami i zielenią.

foto: diamondphotography.pl

Zainspirowane? Zainteresowane? 🙂 Zapraszam do kontaktu, zadawania pytań i ustalenia terminu.

1 thought on “Warsztaty z plecenia wianków na wieczorze panieńskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.