Jak wygląda współpraca z florystką?

jak wygląda wspólpraca z florystką

Możliwe, że organizując swój ślub zastanawiasz się czym realnie może się zająć florystka na Twoim ślubie i jak wygląda współpraca z nią. W tym wpisie postaram się opowiedzieć więcej na temat tego czym się zajmuję i w czym pomagam moim parom młodym.

Moja pracownia powstała z miłości do kwiatów i to z nimi najbardziej lubię pracować, ale myśląc o Waszych ślubach i weselach biorę pod uwagę ich całą aranżację. Dlatego dla moich par przygotuję dekorację wszystkich miejsc, które tego wymagają i zajmuję się zakupem bądź wynajmem wszystkich elementów dekoracji. Mam na myśli pełną oprawę stołu – obrusy, podtalerze – oraz takie ważne szczegóły jak lampiony czy girlandy żarówkowe oraz krzesła. Dobrze znam ofertę wypożyczalni i mogę doradzić pod względem kosztów i logistyki. Ustalam również bezpośrednio z salą weselną szczegóły montażu i demontażu dekoracji. Przyjmuję też różne zamówienia dodatkowe i specjalne życzenia, na przykład dotyczące dekoracji Waszego domu na błogosławieństwo czy scenografii sesji narzeczeńskiej.

Jak rozpocząć współpracę ze mną?

Skontaktuj się i napisz na do mnie na Instagramie, Facebooku albo na maila basia@botamika.pl. Na początku podaj i miejsce swojego ślubu i wesela – przede wszystkim sprawdzę i potwierdzę czy mam wolny ten termin i czy dojadę w daną lokalizację.

Następnie wyślij mi swoje oczekiwania wobec dekoracji, podaj liczbę gości i swój optymalny budżet. Kwota, którą możesz wydać jest bardzo ważna. Dzięki niej jestem w stanie określić czy Twoje marzenie będzie spełnione czy musimy coś zmienić lub zrezygnować. Podzielenie się tą kwotą wcale nie oznacza, że wydamy całość!

Wyślij także swoje inspiracje i pomysły, mogą być to zdjęcia z Internetu. Chcę znać Twoją wizję i oczekiwania.

Przygotuję dla Ciebie ofertę z wyceną i chętnie usłyszę czy spełnia Twoje oczekiwania.

Następnie zaczniemy ustalać szczegóły, zrobimy wizję lokalną miejsca ślubu i wesela, sprawdzę wymiary i możliwości montażowe danego miejsca.

Przedstawię Ci moją wizję, umówimy się na kolorystykę i podstawowe rodzaje kwiatów, które znajdą się w dekoracjach. Jednak musisz wiedzieć, że różne kwiaty są dostępne tylko sezonowo, często można sprowadzić je tylko z Holandii, a ich cena się bardzo zmienia. Musisz mi zaufać w tej kwestii – zrobię wszystko żeby utrzymać ustaloną wizję w Twoim budżecie, ale to czasem będzie wymagało podmiany pewnych gatunków roślin.

Wszystkie szczegóły wpiszemy w umowę i wraz z jej podpisaniem wpłacisz zadatek.

I…szykujemy Twój wielki dzień! Jesteśmy w kontakcie i konsultujemy przygotowania. Jeśli coś się zmienia po Twojej stronie, np. masz inny pomysł albo zmniejsza się liczba gości – daj mi znać na bieżąco! Jestem elastyczna i przyzwyczajona, że organizacja ślubu to dynamicznie zmieniająca się układanka.

Masz pytania? Skomentuj lub pisz na basia@botamika.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.